Tři zásahy jednotky k vyvráceným stromům

Typ zásahu: Požár

V neděli 15. 1. 2023 jednotka vyjížděla ke třem zásahum technické pomoci - vyvrácené stromy.

V brzkých ranních hodinách a v dopoledním čase vyjela jednotka na popadané stromy. V jednom případě to přetrhalo dráty obecního osvětlení, ale jinak nic závažnějšího. Dbejte zvýšeného bezpečí průchodem lesními cestami apod. mezi stromy. Vítr nedal pokoj a jednotka lehce po polední vyjela k dalšímu případu. Tentokrát vzrostlý strom, opřený o elektr. vedení. Jednotka si spolu s kolegy HZS nechala na místo zavolat firmu ČEZ, která zajistila a odstranila nejdřív větve a potom i celý strom, aby neohrožoval pád vysokého elektrického vedení na komunikaci. Jednotka zabezpečovala místo zásahu. Vše se zdárně podařilo a k žádnému výpadku nedošlo.

Potřebujete hasiče? Volejte

150

O nás

Sbor dobrovolných hasičů z Bašky a Jednotka sboru dobrovolných hasičů z Bašky.


SDH Baška
Baška 306, 739 01 Baška
731 414 489
sdh@hasici-baska.cz

 

Naši partneři

Za podporu Sboru dobrovolných hasičů z Bašky děkujem těmto partnerům.

Baska jen logo horz
MSK logo