TC - požár lesního porostu v Malenovicích

Typ zásahu: Požár
Podtyp události: TC - lesní porost

Dne 21. 4. 2023 se v odpoledních hodinách jednotka zúčastnila taktického cvičení celého 11 okrsku na požár lesního porostu v Malenovicích.

Po vyhlášení poplachu a výjezdu, se jednotka spolu s dalšími sbory setkala na shromáždišti v Malenovicích, kde proběhl krátký briefing a potom se ve třech vlnách rozjelo na místo zásahu, kde se postupovalo dle hasebního plánu. Úkolem bylo procvičit akci schopnost jednotek při zdoláváni a likvidaci lesního požáru. Všichni se trochu zapotili, ale také přiučili o něco víc k svým schopnostem. Ve večerních hodinách jsme se všichni vrátili zpět na své stanice.

Potřebujete hasiče? Volejte

150

O nás

Sbor dobrovolných hasičů z Bašky a Jednotka sboru dobrovolných hasičů z Bašky.


SDH Baška
Baška 306, 739 01 Baška
731 414 489
sdh@hasici-baska.cz

 

Naši partneři

Za podporu Sboru dobrovolných hasičů z Bašky děkujem těmto partnerům.

Obec Baška
MSK
IPH
DEVA
Ferrit