Požár autobusu v centru obce

Typ zásahu: Požár
Podtyp události: Dopravní prostředek

Dnes v dopoledních hodinách vyjela jednotka na požár autobusu, který se zrovna nacházel na zastávce, kousek od hasičské stanice v Bašce.

Po příjezdu se jednotka nacházela na místě jako první a zahájila ihned průzkum a zjištění kde co hoří, poněvadž řidič autobusu pohotově uhasil plameny PHP (příruční hasicí přístroj). Po chvilce dorazili i profesionálové z HZS, a ti rozebrali izolaci filtru a tím se zjistilo, že došlo k zahoření filtru pevných částic. Naštěstí se v době hoření nenacházeli v autobuse žádní pasažéři, takže nedošlo k žádnému zranění.

pozar autobus 202312 02

Potřebujete hasiče? Volejte

150

O nás

Sbor dobrovolných hasičů z Bašky a Jednotka sboru dobrovolných hasičů z Bašky.


SDH Baška
Baška 306, 739 01 Baška
731 414 489
sdh@hasici-baska.cz

 

Naši partneři

Za podporu Sboru dobrovolných hasičů z Bašky děkujem těmto partnerům.

Obec Baška
MSK
IPH
DEVA
Ferrit