Odchyt pštrosa

Typ zásahu: Záchrana osob a zvířat
Podtyp události: Odchyt zvířat

V pátek 7. 7. 2023 ve večerních hodinách vyjela jednotka na pomoc k odchytu pštrosa, který utekl majiteli ze zahrady a chodil po silnici. Po příjezdu jednotky, se pštros rozhodl schovat do pole s vysokou kukuřicí, kde byl pěkně zamaskovaný. Jelikož pštros může být i velmi nebezpečný, tak se po dohodě spolu s majitelem počkalo, až se sám rozhodne vyjít ven. Což se po nějaké době také stalo. Poté, bez jakékoliv újmu, se pštrosa podařilo zahnat zpět do zahrady svého obydlí.

 202307 pstros 02

Potřebujete hasiče? Volejte

150

O nás

Sbor dobrovolných hasičů z Bašky a Jednotka sboru dobrovolných hasičů z Bašky.


SDH Baška
Baška 306, 739 01 Baška
731 414 489
sdh@hasici-baska.cz

 

Naši partneři

Za podporu Sboru dobrovolných hasičů z Bašky děkujem těmto partnerům.

Baska jen logo horz
MSK logo
MSK logo
MSK logo