SDH Baška

Sbor dobrovolných hasičů Baška

Novinky

  • All
  • Mladi Hasici
načíst další držte SHIFT pro načtení všeho načíst vše

11. 2. 2023 nás skvěle reprezentovali na soutěži v Raškovicích, kde běželi štafetu a soutěžili také v zapojování základny.  Mladší žáci si dovezli domů zlato, umíte si tak asi představit tu radost a motivaci do dalších soutěží. Nejmladší děti z přípravky pak obhájily nádherné druhé místo.

4. 3. 2023 se družstva mladších a starších dětí zúčastnily ráno další soutěže, která opět probíhala v Raškovicích, tentokrát šlo o hadicovou-uzlovou štafetu. Při této disciplíně děti postupně zapojují a rozpojují hadice a vážou uzly, které si vylosují. Každá vteřina tady samozřejmě hraje velkou roli a proto nás velmi potěšilo, když obhájili 14. a 21. místo.

V tento den se konala soutěž i na Slovensku v Půchově, konkrétně zimní halové kvarteto. K našim sousedům se především starší žáci vracejí moc rádi a čím dál častěji. Mají tak více možností zdokonalovat své výkony a celkově spolupráci jako tým. Tady se umístili dvakrát na 8. místě.

18. 3. 2023 si pro změnu vyrazili i s některými rodiči rozhýbat těla do haly Polárky na bruslení. Pro některé to byla úplná premiéra, jiní se zdokonalovali, ale větší část dětí nás mile překvapila svým talentem.

Další měsíce máme v plánu mnoho dalších soutěží a aktivit a už se moc těšíme, až se s Vámi podělíme o další zážitky.

2023 mladi brusleni 01

Tagy: mladi-hasici

Potřebujete hasiče? Volejte

150

O nás

Sbor dobrovolných hasičů z Bašky a Jednotka sboru dobrovolných hasičů z Bašky.


SDH Baška
Baška 306, 739 01 Baška
731 414 489
sdh@hasici-baska.cz

 

Naši partneři

Za podporu Sboru dobrovolných hasičů z Bašky děkujem těmto partnerům.

Obec Baška
MSK
IPH
DEVA
Ferrit