Jednotka vyjela k hořícímu autu

Typ zásahu: Požár
Podtyp události: požár osobního automobilu

V sobotu 8. 5. 2021 dopoledne vyjela jednotka na požár osobního automobilu na silnici směr Frýdlant n. O.   Jednotka byla na místě jako první, tudíž započala s okamžitým hašením a zabezpečením prostoru. Po chvíli dorazily i jednotky HZS F-M, se kterými jednotka Baška poté spolupracovala na likvidaci, až do odjezdu. Vše se obešlo bez zranění.

Výjezd k tragické události - hledání tonoucích osob

Typ zásahu: Záchrana osob a zvířat
Podtyp události: Z vody

V pátek 2. 4. 2021 byla naše jednotka povolána k asistenci pátrání po zmizelých osobách ve vodě. Po příjezdu na místo události jsme se dozvěděli, že se pátrá po jedné osobě. Na místě se nacházely desítky jednotek, jak policie, armády, tak i jednotka hasičů z Ostravy.

Pokračovat ve čtení

Noční výjezd k hořícím sazím v komíně

Podtyp události: Saze v komíně

V 3:45 nad středečním ránem 17. února 2021 probudila naši zásahovou jednotku zpráva o požáru sazí v komíně. I přes ranní hodiny byla naše jednotka z Bašky na místě jako první.

Hořící saze v komíně

Podtyp události: Saze v komíně

V sobotu v 17. ledna 2021 v 18.53 jednotka vyjela na nahlášený požá sazí v komíně. Naše jednotka z Bašky byla na místě jako první. Termokamerou bylo zjištěna vysoká teplota - hoření v části komínu.

Pokračovat ve čtení

Požár nízké budovy - vysypaný žhavý popel

Podtyp události: Vysypaný žhavý popel

V neděli 17. ledna 2021 v 19.40 jednotka vyjela na nahlášený požár nízké budovy. Po příjezdu na místo se zjistilo, že při topení v krbu vypadli části uhlíku na podlahu a zdálo se, že by mohl nastat problém, takže se provedl průzkum a jednotka se vrátila zpět na základnu.

Potřebujete hasiče? Volejte

Sbor dobrovolných hasičů z Bašky a Jednotka sboru dobrovolných hasičů z Bašky.

SDH Baška
Baška 306, 739 01 Baška 731 414 489
sdh@hasici-baska.cz

Za podporu Sboru dobrovolných hasičů z Bašky děkujem těmto partnerům.

Baska jen logo horz
MSK logo